FAQ

Do kogo kierowana jest tematyka Quality Excites?

Wśród uczestników QE spotkać można przede wszystkim: inżynierów ds. jakości, testerów, programistów, kierowników projektów oraz projektantów. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się jedynie do tych grup docelowych. Zapraszamy wszystkich, których interesuje tematyka konferencji.

Czy muszę się zarejestrować na stronie, aby wziąć udział w konferencji jako jej uczestnik?

Tak. Rejestracja na konferencję jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w Quality Excites. Dotyczy to zarówno wykładów jak i warsztatów.

Chcę wykupić pakiet wykłady + warsztaty ale nie jest dostępny w formularzu. Dlaczego?

Liczba dostępnych rejestracji: wykłady / warsztaty / pakiet wykłady + warsztaty (krok 1 formularza) ma swoje określone limity. Kiedy limit pakietów zostaje wyczerpany (zarezerwowany przez innych uczestników), ta opcja znika z formularza i staje się niedostępna. Jeśli jakiś uczestnik zapisał się na pakiet, ale nie zapłaci za niego w ciągu 7 dni od otrzymania od nas faktury pro forma, ta nieopłacona opcja wróci do puli i będzie widoczna (i dostępna do nabycia) w rejestracji.

1. krok formularza pokazuje opcję warsztatów, ale w 2. kroku wszystkie są niedostępne. Dlaczego nie mogę wybrać żadnego?

Nasz system podtrzymuje wyświetlanie opcji wyboru warsztatów, ponieważ limity rejestracji „tylko na warsztaty” nie zostały wyczerpane, choć miejsca na poszczególne warsztaty mogą być w danej chwili niedostępne (warsztaty w większości zostają wykupione w opcji pakietowej). Jeśli jednak jakieś niezapłacone rejestracje zostaną anulowane, warsztaty, na które zwolniły się miejsca, będą podświetlone + powróci opcja możliwości zakupu pakietu.

Czy fakt, że miejsca na interesujące mnie wydarzenia nie są już dostępne w aktualnej puli oznacza, że pojawią się w kolejnej?

To zależy. Jeśli wszystkie warsztaty zostały zarezerwowane w I puli i uczestnik, który je zarezerwuje, nie zapłaci do czasu otwarcia kolejnej puli, tych miejsc nie będzie. Pule sprzedaży dotyczą wysokości kwoty za wybrane opcje, a limity miejsc są ogólne i nie są podzielone na pule czasowe.

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przeze mnie osobie?

Tak, możesz przekazać swoją opłaconą wejściówkę innej osobie. Prosimy jednak, abyś dał/a nam znać komu ją przekazujesz – skontaktujemy się z tą osobą i to jej będziemy przekazywać informacje organizacyjne.

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przez mnie osobie?

Tak, możesz przekazać swoją opłaconą wejściówkę innej osobie. Prosimy jednak, abyś dał/a nam znać komu ją przekazujesz – skontaktujemy się z tą osobą i to jej będziemy przekazywać informacje organizacyjne.

Czy organizator zapewnia posiłki?

Tak. Uczestnikom zapewniamy przekąski w przerwach kawowych oraz pełnowartościowy obiad.

Czy wszystkie prelekcje prowadzone będą w języku polskim?

Zazwyczaj prelekcje prowadzone są w języku polskim, ale tak naprawdę, wszystko zależy od naszych prelegentów. W tym roku na konferencji pojawią się zagraniczni goście specjalni, dlatego w agendzie znajdą się także wystąpienia w języku angielskim. Informacja o języku wystąpienia innym niż polski pojawi się w opisie prelekcji.

Czy istnieje możliwość obejrzenia online prelekcji po zakończeniu konferencji?

Za zgodą prelegentów, wszystkie wystąpienia w ramach bloków wykładowych będą nagrywane. Po zakończeniu konferencji najlepsze prelekcje, wyłonione za pośrednictwem głosowania w ankietach i w aplikacji mobilnej, będą publikowane na kanale YouTube Quality Excites. Natomiast, nie robimy streamingu na żywo z konferencji.

Do poprawnego działania nasza strona wymaga cookies.