Edycja 2013

MAJ 2013 • GLIWICE • POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Zobacz kanał YouTube
Edycja 2012Edycja 2013Edycja 2014Edycja 2015Edycja 2016Edycja 2017Edycja 2018

Program

Wykłady

Jacek OkrojekHeadless ale nie bez głowy – testowanie aplikacji JavaScript
Bartosz Szulc Kompletne środowisko do rozproszonego testowania automatycznego – automatyzacja aplikacji web, web mobile i native mobile
Krzysztof Kośny Czy warstwa sprzętowa wyklucza testy automatyczne? Podejście do testowania kasowników autobusowych, parkometrów czy bramek w metrze
Damian Szczurek Testowanie i zapewnienie jakości aplikacji mobilnych
Artur Chrapowicki, Rafał Stasiak Budowa i utrzymanie zautomatyzowanego środowiska testowego aplikacji Silverlight video
Wiktor Żołnowski Z pamiętnika coacha – przepis na transformacje organizacji
Monika Januszek Automatyzacja jest dla ludzi
Adrian Michalczyk P4ssw0rd Quality Excites! video
Piotr Januszek Automatyzacja testów bez nadmiernego bólu
Szymon Homa TDD – w poszukiwaniu źródeł jakości
Piotr Podskarbi Bilans korzyści i kosztów automatyzacji video
Daniel Dec Na wysokiej fali video

Warsztaty

Maciej Franek, Łukasz Pińkowski JMeter – techniki zaawansowane
Paweł Nowak, Agata Nowak Projektowanie produktów interaktywnych
Maciej Motak, Jakub Czarnojan, Michał Górski, Mateusz BośRobotium przybywa z pomocą – czyli jak testować automatycznie aplikacje androidowe
Łukasz Januszek, Krzysztof Szabelski Fosa czy krawiec – czego potrzebuje Twój zamek? Jak zrozumieć się w projekcie
Marcin Drobik, Piotr Wieszyński Współczesne metodyki tworzenia oprogramowania
Piotr Podskarbi, Tomasz Walony, Kasjan Kotynia, Wojciech Wójcik, Tomasz Rokita Kompletne środowisko testowe z zastosowaniem symulacji urządzeń zewnętrznych

Prelegenci

    JACEK OKROJEK
    GFT
    TOMASZ ROKITA
    Future Processing
    TOMASZ WALONY
    Future Processing
    WOJCIECH WÓJCIK
    Future Processing
    Daniel Dec
    Quality Keys
    PAWEŁ NOWAK
    Future Processing
    PIOTR PODSKARBI
    Future Processing
    ŁUKASZ JANUSZEK
    Future Processing
    WIKTOR ŻOŁNOWSKI
    Code Sprinters
    MICHAŁ GÓRSKI
    Future Processing
    MATEUSZ BOŚ
    inFullMobile
    ADRIAN MICHALCZYK
    Future Processing
    AGATA NOWAK
    Future Processing
    ARTUR CHRAPOWICKI
    Parm Polska
    DAMIAN SZCZUREK
    Intest
    JAKUB CZARNOJAN
    Future Processing
    KRZYSZTOF KROŚNY
    Future Processing
    KRZYSZTOF SZABELSKI
    Future Processing
    ŁUKASZ PIŃKOWSKI
    Future Processing
    MACIEJ FRANEK
    Future Processing
    MACIEJ MOTAK
    Future Processing
    MARCIN DROBIK
    Future Processing
    MONIKA JANUSZEK
    hybris software
    PIOTR JANUSZEK
    Hybris GmbH
    PIOTR WIESZYŃSKI
    Future Processing
    RAFAŁ STASIAK
    Parm Polska
    SZYMON HOMA
    LGBS Polska
    BARTOSZ SZULC
    Spartez

Galeria

Organizator

Patroni medialni

Wspierają nas

Nasi przyjaciele

Do poprawnego działania nasza strona wymaga cookies.