FAQ

Do kogo kierowana jest tematyka Quality Excites?

Wśród uczestników QE spotkać można przede wszystkim: inżynierów ds. jakości, testerów, programistów, kierowników projektów oraz projektantów. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się jedynie do tych grup docelowych. Zapraszamy wszystkich, których interesuje tematyka konferencji.

Chcę wystąpić jako prelegent, ale nie mam pomysłu na temat.

Pamiętaj, że Quality Excites to konferencja, na której poruszane są tematy dotyczące jakości samego kodu oraz produktu końcowego, jak i całego procesu jego tworzenia. Oznacza to, że mówimy nie tylko o zagadnieniach stricte technicznych – czekamy również na prelekcje, które pomogą naszym uczestnikom lepiej organizować prace w ich zespołach i usprawnią komunikację zarówno na poziomie projektu, jak i z samym klientem.

Czy prelegenci otrzymują wynagrodzenie za udział w Quality Excites?

Organizatorzy zapewniają wszystkim prelegentom specjalnie przygotowane pakiety startowe, zwrot kosztów dojazdu na miejsce konferencji oraz nocleg w hotelu w Gliwicach (szczegóły w regulaminie). Jednakże, za przeprowadzenie prelekcji, prelegenci wyłonieni w akcji CFP nie otrzymują wynagrodzenia pieniężnego.

Czy muszę się zarejestrować na stronie, aby wziąć udział w konferencji jako jej uczestnik?

Tak. Rejestracja na konferencję jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w Quality Excites. Dotyczy to zarówno wykładów jak i warsztatów.

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przez mnie osobie?

Nie ma możliwości odstępowania wejściówek wskazanym osobom. Pierwszeństwo mają osoby z listy rezerwowej, które dokonały rejestracji.

Czy organizator zapewnia posiłki?

Tak. Uczestnikom zapewniamy przekąski w przerwach kawowych oraz pełnowartościowy obiad.

Czy wszystkie prelekcje prowadzone będą w języku polskim?

Zazwyczaj prelekcje prowadzone są w języku polskim, ale tak naprawdę, wszystko zależy od naszych prelegentów. W tym roku na konferencji pojawią się zagraniczni goście specjalni, dlatego w agendzie znajdą się także wystąpienia w języku angielskim. Informacja o języku wystąpienia innym niż polski pojawi się w opisie prelekcji.

Czy istnieje możliwość obejrzenia online prelekcji po zakończeniu konferencji?

Za zgodą prelegentów, wszystkie wystąpienia w ramach bloków wykładowych będą nagrywane. Po zakończeniu konferencji najlepsze prelekcje, wyłonione za pośrednictwem głosowania w ankietach i w aplikacji mobilnej, będą publikowane na kanale YouTube Quality Excites. Natomiast, nie robimy streamingu na żywo z konferencji.

Organizator

Patroni medialni

Wspierają nas

Nasi przyjaciele

Do poprawnego działania nasza strona wymaga cookies.