Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

FAQ

Do kogo kierowana jest tematyka Quality Excites?

Wśród uczestników QE spotkać można przede wszystkim: inżynierów ds. jakości, testerów, programistów, kierowników projektów oraz projektantów. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się jedynie do tych grup docelowych. Zapraszamy wszystkich, których interesuje tematyka konferencji.

Czy muszę się zarejestrować na stronie, aby wziąć udział w konferencji jako jej uczestnik?

Tak. Rejestracja na konferencję jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w Quality Excites. Dotyczy to zarówno wykładów jak i warsztatów.

Co się stanie w przypadku odwołania aktualnego terminu 9. edycji QE?

Ze względów bezpieczeństwa przełożyliśmy termin wydarzenia z czerwca na dni 23-24 października br. Chcielibyśmy zapewnić Was, że termin jest pewny, jednak jesteśmy zależni od sytuacji w kraju i od decyzji władz. W przypadku odwołania lub zmiany planowanego terminu konferencji będziemy informować Was z wyprzedzeniem. Bilety zakupione w ramach aktualnej edycji nie stracą na swojej ważności, a chętnym zapewniamy zwrot 100% płatności.

Chcę wykupić pakiet wykłady + warsztaty ale nie jest dostępny w formularzu. Dlaczego?

Kiedy wszystkie miejsca na warsztaty zostaną zarezerwowane, również limit pakietów się wyczerpuje. Jeśli jednak uczestnik, który zarezerwował pakiet nie zapłaci za niego w ciągu 7 dni, to jego pakiet wróci do wolnej puli i pojawi się ponownie do wyboru w formularzu. 

Mogę wybrać rejestrację na warsztaty w 1. kroku formularza, jednak w 2. kroku wszystkie warsztaty są niedostępne. Dlaczego nie mogę wybrać żadnego z nich?

To sytuacja, w której wszystkie miejsca na warsztatach zostały zarezerwowane, ale nie wszystkie są jeszcze opłacone. W formularzu zostawiliśmy możliwość wybrania warsztatów, dlatego, że niektóre rezerwacje nie są opłacane i zostaną anulowane, wtedy miejsca na warsztatach wrócą do puli.  

 

Czy fakt, że miejsca na interesujące mnie warsztaty lub wykłady nie są już dostępne w aktualnej puli oznacza, że pojawią się w kolejnej?

Nie zablokowaliśmy miejsc na kolejne pule sprzedaży. Jedynie w przypadku, gdy osoba, która dokonała rezerwacji jej nie opłaci, miejsce na warsztatach czy wykładach wróci do sprzedaży.

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przeze mnie osobie?

Tak, możesz przekazać swoją opłaconą wejściówkę innej osobie. Prosimy jednak, abyś dał/a nam znać komu ją przekazujesz – skontaktujemy się z tą osobą i to jej będziemy przekazywać informacje organizacyjne.

Czy organizator zapewnia posiłki?

Tak. Uczestnikom zapewniamy przekąski w przerwach kawowych oraz ciepły obiad.

Czy wszystkie prelekcje prowadzone będą w języku polskim?

Zazwyczaj prelekcje prowadzone są w języku polskim, ale tak naprawdę, wszystko zależy od naszych prelegentów. W tym roku w agendzie znajdą się także wystąpienia w języku angielskim. Informacja o języku wystąpienia pojawi się w opisie prelekcji. 

Czy istnieje możliwość obejrzenia online prelekcji?

Część nagrań z wykładów zostanie opublikowana na kanale YouTube Quality Excites. Decyzja o publikacji zależy od oceny wykładu (w głosowaniu uczestników i przez Radę Programową) oraz od zgody prelegenta. Natomiast, nie robimy streamingu na żywo z konferencji. 

Organizator
Wydarzenia towarzyszące