Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

Jakość nas ekscytuje

O konferencji

Wszystko zaczęło się od dwóch pasjonatów testowania oprogramowania z Future Processing - Daniela Deca i Łukasza Kempnego, którzy, jako eksperci w swoich dziedzinach, chcieli wyjść ze swoją wiedzą do osób ze świata QA i DEV.  

Organizator
Future processing

Choć zaczęło się dosyć skromnie, bo tylko z dwoma wykładami i czterema warsztatami, z biegiem czasu wydarzenie nabrało rangi ogólnopolskiej. Każda kolejna edycja konferencji to kilkumiesięczna praca specjalistów ds. jakości, marketingowców, programistów i grafików, dla których jakość nie ogranicza się jedynie do kodu, a dotyczy każdego szczegółu organizacji – to właśnie główna idea Quality Excites.  

Paweł Pustelnik
Managing Director w Future Processing, prelegent Quality Excites

„Dla mnie QE jest wyjątkowym wydarzeniem, bo łączy ludzi wokół idei związanej z fascynacją jakością.”

Dla nas, firmy inżynierskiej, jakość od samego początku była bardzo ważna i w tym nurcie narodziła się wiele lat temu oddolnie inicjatywa konferencji, która pozwala nam dzielić się tą fascynacją z innymi organizacjami i ludźmi. Uważam, że pod tym względem jest to wyjątkowa konferencja, bo opiera się na rzeczywistej pasji do tematu.

„Konferencja w ciągu kilku lat jest tak dopracowana, że trudno doszukać się wad.”

Zmieniają się zasady, motywy przewodnie, miejsca, uczestnicy – ale to jedno, czyli jakość, jest niezmienna. Nie mogłoby zresztą być inaczej, skoro ta konferencja ma jakość wpisaną w nazwę!

Magdalena Drechsler-Nowak
Autorka bloga jakosctobedzie.pl, prelegentka QE

Poznaj organizatora

Future Processing

Obecnie jesteśmy ponad 800-osobowym zespołem specjalizującym się w tworzeniu oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.

Naszym centrum dowodzenia są Gliwice, gdzie na powierzchni 5819 m2 mieści się FPark. Tworzymy oprogramowanie – bo lubimy. Brzmi banalnie, ale to nasz klucz do sukcesu. Chcemy być miejscem, w którym każdy będzie realizował swoje zawodowe ambicje.

Nie boimy się ambitnych projektów i chętnie podejmujemy wyzwania. Wierzymy w jakość, a zapewnić ją może tylko zgrany duet testera i developera. W końcu Quality Excites!

Oprócz QE na swoim koncie mamy organizację takich branżowych wydarzeń jak: WUD Silesia (do 2016 roku), maraton programistyczny Deadline24, konferencja programistyczna Future Dev Day, czy wykłady i warsztaty dla studentów – Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania.

Rada Programowa 

Za merytoryczną stronę konferencji odpowiada LeanQA – grupa dobrych znajomych i profesjonalistów w swoich dziedzinach. Zdobywali doświadczenie w łącznie kilkudziesięciu projektach, spotykając się z różnymi klientami, pracując dla wielu biznesów i w różnorodnych technologiach. 

QE w liczbach

2000
Uczestników
Prawie tylu przewinęło się w czasie ośmiu edycji QE, a przez ten czas w naszym systemie rejestracyjnym pojawiło się około 3000 zgłoszeń.
173
Prelegentów
117
Wykładów
55
Warsztatów
14
Paneli dyskusyjnych
4,5
Średnia ocena uczestników
Średnia ocena tematyki konferencji w skali od 1-5 na podstawie ankiet pokonferencyjnych i ocen z aplikacji mobilnej.
>55%
Naszych uczestników to Testerzy i QA
> 95%
Liczba uczestników wyraziła chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach QE
Wynik otrzymany na podstawie ankiet pokonferencyjnych i ocen z aplikacji mobilnej.
60
Udostępnionych nagrań z prelekcji
5
Zagranicznych Gości specjalnych

QE w mediach

"Agenda była zróżnicowana, przez co każdy mógł znaleźć coś dla siebie."
"Choć podróż długa i męcząca, cieszę się, że wzięłam udział w Quality Excites 2019."
"Quality Excites odkąd pamiętam, w przewrotny, rekurencyjny sposób kojarzyło mi się z jakością."
"Konferencja była jak zwykle na najwyższym poziomie, zarówno prelekcje, jak i organizacja wydarzenia."
Organizator
Wydarzenia towarzyszące