Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

Lokalizacja

Gliwice, Polska

Jak dojechać?

Czerwiec 2021
Warsztaty
Siedziba Future Processing

ul. Bojkowska 37A,
44-100 Gliwice
Komunikacja publiczna

Najbliższe przystanki autobusowe to „Gliwice Kopalniana” (kiedy wysiądziesz, czeka Cię jeszcze kilkuminutowy spacer do FP ulicą Kopalnianą) oraz „Gliwice Centrum Edukacji” (wysiądziesz przy budynkach GAPR, FPark jest zaraz za nimi).

Dojazd samochodem

Future Processing znajduje się na terenie Nowych Gliwic, skąd łatwo dotrzesz zarówno z autostrady A4, jak i z DTŚ. Musisz skręcić w uliczkę przy dużym czerwonym budynku — dawnej maszynowni Kopalni Węgla Kamiennego „Gliwice” i jechać prosto, aż do kompleksu budynków FP.

Parking

Miejsca parkingowe znajdują się między budynkami F1 i F2, przy F3 oraz za budynkiem F4. Pamiętaj, że jeśli skorzystasz z innych miejsc parkingowych niż te, należące do FP, nie parkuj na miejscach oznaczonych tabliczkami innych firm.

Zobacz na
mapie
Zobacz na mapie
Czerwiec 2021
Wykłady
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

ul. Stanisława Konarskiego 18B,
44-100 Gliwice
Komunikacja publiczna

Wykłady QE 2020 odbędą się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach (CEK), mieszczącym się przy ulicy Stanisława Konarskiego 18b. Z powodu robót drogowych, najbliższy przystanek autobusowy jest wyłączony z użytku, jednak CEK znajduje się jedynie 15 min. spacerem z dworca PKP.

Dojazd samochodem

Z ulicy Stanisława Konarskiego wjedź na kampus Politechniki Śląskiej w uliczkę przy światłach naprzeciwko sklepu Żabka. Możliwy jest też wjazd z drugiej strony budynku, ulicą Robotniczą.

Parking

Przy budynku, w którym odbędzie się konferencja, dostępne będą, oznaczone pachołkami, miejsca parkingowe dla uczestników wydarzenia. UWAGA: liczba miejsc parkingowych pod budynkiem CEK jest ograniczona – jeśli nie znajdziesz miejsca przy CEK, kieruj się dalej uliczką za budynkiem lub na „Dziki Parking” przy Drogowej Trasie Średnicowej.

Zobacz na
mapie
Zobacz na mapie

Gdzie się zatrzymać w Gliwicach?

Z uwagi na to, że wielu naszych uczestników przyjeżdża spoza Śląska, przygotowaliśmy dla Was zestawienie hoteli, gdzie można zatrzymać się na czas konferencji:

Atrakcje w Gliwicach

Wybierasz się na QE, a nie jesteś z Górnego Śląska? W takim razie masz świetną okazję, by zapoznać się z naszymi okolicami. Swój wolny czas możesz poświęcić na bliższe zbadanie Gliwic – w końcu nie samą konferencją uczestnik żyje!
Organizator
Patroni medialni
Wspierają nas
Przyjaciele