Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

10. Spotkanie

Quality Meetup

Kiedy?
8 grudnia
Gdzie?
Progress Bar w Gliwicach

Wystąpili

Łukasz Pińkowski
ava Developer, Future Processing
Testy wydajnościowe w projekcie – case study

Testy wydajnościowe to specyficzny rodzaj testów. Często nie mają najwyższego priorytetu lub w ogóle nie są przeprowadzane.

W swoim wystąpieniu Łukasz przedstawi historię testów wydajnościowych w projekcie, gdzie zostały one potraktowane z należytą powagą, oraz skupi się na błędach znalezionych przez testerów podczas ich pracy. Błędy te zostaną zakwalifikowane do kilku grup: błędy funkcjonalne, wynikające ze zbyt wolnego wykonania pracy, czy błędy związane z ilością danych.

Milena Sobolewska
Senior Software Test Engineer, Egnyte
Jak zaimplementować page object pattern, kiedy brakuje page’ów i drivera?

Wszystko jest jasne, proste i klarowne, kiedy automatyzujemy aplikację webową — selenium webdriver, page object pattern — i do przodu. Jednakże co zrobić, kiedy nie możemy zastosować selenium webdriver ani żadnego istniejącego drivera, bo nie istnieje taki, który komunikowałby się z testowanymi przez nas komponentami? Mało tego, te komponenty nie są page’ami a plikami i folderami na dysku lokalnym czy w chmurze. Od razu uciekać w popłochu, czy może jednak przyjąć wyzwanie?

Gdzie i kiedy?

8 grudnia
Progress Bar w Gliwicach
Organizator
Wydarzenia towarzyszące