Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

11. Spotkanie

Quality Meetup

Kiedy?
16 lutego
Gdzie?
Strefa Centralna w Katowicach

Wystąpili

Mateusz Piaszczak
Pentester i Trener w Niebezpiecznik.pl
Hacking – ciemna strona testowania oprogramowania

Podczas prezentacji słuchacze dowiedzą się, jak przy użyciu socjotechniki, działają dzisiejsi cyberprzestępcy. Zaprezentowane zostaną autentyczne przykłady, z którymi Mateusz spotyka się w swojej codziennej pracy, a są to: próby manipulacji, podrabianie maili i połączeń telefonicznych. Uczestnicy poznają dobre praktyki, które przydadzą się zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Zobaczą na własne oczy, jak brak testów bezpieczeństwa może doprowadzić do przeprowadzenia ataku, którego efektem będzie przejęcie pełnej kontroli nad komputerem ofiary.

Michał Kujałowicz
Quality Engineering Manager w Spartez
Senior QAs – kim są? Jak się nimi stać?

Pracuję w naszej firmie przeszło 4, 5, 6 lat. Chciałabym/chciałbym awansować na stanowisko ‘Senior Tester’. Czuję, że to najwyższy czas”. Tak właśnie wygląda rzeczywistość, w której awans na poziom Senior nadaje się na podstawie stażu pracy w danej firmie. Problem zaczyna się wówczas, gdy chcemy z tej pozycji poszukać nowych wyzwań. Bardzo często dochodzi wtedy do weryfikacji i zderzenia się z konkretnymi oczekiwaniami na stanowisku starszego testera. Skutek tej weryfikacji może być dość przykry.

Gdzie i kiedy?

16 lutego
Strefa Centralna w Katowicach
Organizator
Wydarzenia towarzyszące