Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

12. Spotkanie

Quality Meetup

Kiedy?
27 kwietnia
Gdzie?
Strefa Centralna w Katowicach

Wystąpili

Przemysław Podsiadlik i Rafał Peroń
Quality Assurance Engineers, Future Processing
Testy regresji z perspektywy piramidy testów

Jak skutecznie podejść do zautomatyzowanych testów regresji tak, aby za jakiś czas nie okazały się utrapieniem? Jak piramida testów ma się do testów regresji? Prawda jest taka, że jeśli podejdzie się do sprawy „z głową” i zadba się o nią już u samych podstaw, czyli na poziomie user story, całość procesu również da radę.
Bazując na przykładzie pojedynczego user story, Rafał i Przemek zaprezentują, jak podejść do testów regresji w kontekście piramidy testów.

Wojciech Gawroński
Software / Operations Engineer, Appliscale
Dlaczego docker@localhost to nie DevOps?

W dzisiejszych czasach, gdy biblioteka staje się niemodna już po roku, a każdy projekt trwający dłużej niż 3 miesiące to „legacy”, zdawałoby się, że programiści zapominają, że systemy informatyczne „żyją”. W dobie wszechstronnego ataku buzzwordów – także tych związanych z DevOps – coraz łatwiej pogubić się w definiowaniu, czym tak naprawdę DevOps jest, a czym na pewno nie jest. W imię tego podejścia, developerzy wciąż przekazują aplikację zupełnie innemu zespołowi, a ten zmaga się z jej utrzymaniem przy działaniu na produkcji.

Gdzie i kiedy?

27 kwietnia
Strefa Centralna w Katowicach
Organizator
Wydarzenia towarzyszące