Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

18. Spotkanie

Quality Meetup

Kiedy?
20 listopada
Gdzie?
Strefa Centralna w Katowicach

Wystąpili

Robert Nyga
Senior QA Specialist
Jak utrzymać wysoką jakość w projekcie scrumowym?

Ze wszystkich działań, które podejmujemy podczas pracy w projekcie, co tak naprawdę wpływa na jego wysoką jakość? A jeśli już idzie dobrze i sprint za sprintem dostarczamy solidne oprogramowanie, to co zrobić, aby nasz team nie popadł w marazm i nie zaczął się nudzić?
W czasie prelekcji Robert chciałby podzielić się kilkoma swoimi przemyśleniami i prostymi technikami, które pozwolą Wam określić działania, mające kluczowe znaczenie dla efektów pracy w projekcie.

Joanna Szuba
Quality Assurance Engineer, STX Next
Hack me if you can – Wprowadzenie do testów bezpieczeństwa

Prezentacja będzie wprowadzeniem do testowania bezpieczeństwa dla osób, które wcześniej nie zajmowały się tym zagadnieniem. Omówione zostanie znaczenie testów bezpieczeństwa, skala problemu naruszeń bezpieczeństwa w aplikacjach webowych oraz możliwe konsekwencje zaniedbań w tym obszarze.
Joanna przedstawi wybrane, proste techniki wyszukiwania podatności w aplikacjach webowych i narzędzia pomocne w testach bezpieczeństwa, by następnie porozmawiać z Wami o dobrych praktykach.

Gdzie i kiedy?

20 listopada
Strefa Centralna w Katowicach
Organizator
Wydarzenia towarzyszące