Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną kwestię skontaktuj się, korzystając z maila poniżej.

kontakt@qualityexcites.pl

Copyrights © 2020 Quality Excites

6. Spotkanie

Quality Meetup

Kiedy?
18 listopada
Gdzie?
Progress Bar w Gliwicach

Wystąpili

Szymon Homa
Senior Software Developer w 4FinanceIT
Automatyzacja², czyli CD w świecie mikroserwisów

Wydaje się, że Jenkins jest jednym z tych narzędzi, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Większość z nas korzysta lub korzystała z niego na co dzień. Jego działanie zostało potwierdzone wielokrotnie, ma sporą bazę pluginów, jest utrzymywany i rozwijany przez prężną społeczność. Niestety tworzenie i utrzymywanie dużej ilości jobów jenkinsowych w sposób ręczny może stanowić niemały problem – szczególnie w przypadku, kiedy próbujemy zarządzać wielką rodziną małych serwisów i ich pipeline’ów.

Staszek Heyda
Designer, Future Processing
O tym, jak chciałem zostać milionerem… czyli jak popełnić wszystkie możliwe błędy przy własnym start-upie?

Dobre siedem lat temu, na fali sukcesu Naszej Klasy wpadłem z przyjacielem na genialny pomysł własnego e-biznesu. W trakcie jego realizacji czasami było fajnie, czasami trochę strasznie. Po dwóch latach projekt zakończył się katastrofą. Można powiedzieć, że popełniliśmy chyba wszystkie możliwe błędy, jakie młody przedsiębiorca może popełnić. I tym bezcennym doświadczeniem (w zasadzie trochę kosztownym) chciałem się z wami podzielić.

Gdzie i kiedy?

18 listopada
Progress Bar w Gliwicach
Organizator
Wydarzenia towarzyszące